Jullie kleuter is net gestart in de kleuterschool of gaat bijna de overstap maken naar het eerste leerjaar.
Voor elke kleuter, van welke leeftijd ook, is het belangrijk dat we oog hebben voor hun ontwikkeling en indien nodig extra begeleiding en zorg voorzien.
Je kan op deze pagina al heel wat info terugvinden over de ontwikkeling van kleuters.
Heb je nog vragen? Neem dan zeker contact op met ons!
Wij organiseren dit schooljaar 2 digitale infomomenten over de ontwikkeling van kleuters en hoe je deze kan stimuleren:
- op donderdag 7 december om 19u.30 en
- op maandag 5 februari om 19u.30.
Wil je graag deelnemen? Schrijf je dan snel in!
Sommige kleuters kunnen het moeilijk hebben in hun klasgroep. Ze kunnen meestal op vele manieren worden geholpen. Maar af en toe komt het voor dat het niet lukt. Ondanks alle moeite van de school, ouders, begeleiders. Iedereen probeert het te voorkomen, maar mogelijk besluiten zij dat het kind beter nog niet naar de volgende klasgroep gaat, maar een jaartje wacht.
Omdat dit voor kleuters soms moeilijk te vatten is, werd er hierover een vertelboek ontwikkeld.
Het vertelboek gaat over Mik, die het jaar overdoet. Het is bestemd voor kleuters, hun leerkrachten, ouders, begeleiders. Het werd geschreven en getekend samen met kleuters.
Zit je met een vraag? Neem gerust contact met ons op.