Sinds de modernisering van het onderwijs, zijn er ook wat verschuivingen gebeurd in de tweede graad van het secundair onderwijs.
Op deze pagina informeren wij u graag over hoe deze 2de graad er op dit moment uitziet.
Jaarlijks organiseren wij een aantal infomomenten over de overgang naar de 2de graad van het secundair onderwijs. Helaas zijn onze infomomenten van dit schooljaar reeds achter de rug.
Was u niet in de mogelijkheid om aan te sluiten bij een infomoment? Dan kan u hieronder ook heel wat info terugvinden, o.a. de powerpoint die we toonden tijdens onze infosessies en een opname van ons online infomoment.
Heeft u na het bekijken van onderstaande info nog vragen? Aarzel dan niet om contact op te nemen met ons!
Hiernaast kan je een opname bekijken van onze infosessie. Tevens kan je hieronder ook de Powerpoint terugvinden die werd getoond tijdens onze infomomenten.
Tijdens de infosessie wordt er een filmpje getoond over duaal leren. Wanneer je het webinar herbekijkt, zal u merken dat dit filmpje niet wordt afgespeeld. U kan dit filmpje wel bekijken op Onderwijskiezer.be: Onderwijskiezer.
Wens je meer info over de finaliteiten en/of wil je weten welke studierichtingen er zijn binnen de verschillende studiedomeinen in de tweede en derde graad? Raadpleeg dan zeker onze infofiche.
Wat na de eerste graad?
Via het filmpje hiernaast voorzien we je alvast van meer info over de structuur van het secundair onderwijs.
Hoe kan Onderwijskiezer helpen bij het keuzeproces?
Via het filmpje hiernaast kom je daarover alvast meer te weten!
Zit je na het bekijken van deze infosessies nog met vragen?
Heb je nood aan een gesprek?
Aarzel niet ons te contacteren. Laat je gegevens hieronder achter, en geef zeker aan met welke vestiging (Aarschot, Diest, Keerbergen, Tienen) je in contact wil komen.